Responsywność – strona współczesnego użytkownika

Strona responsywna – tajemnica Twojego sukcesu

Proces smartfonizacji w coraz większym stopniu dotyka Polaków. Smartfony i tablety stają są już nie tylko udogodnieniem, a dla niektórych są nawet koniecznością. Urządzenia mobilne mamy zawsze pod ręką, możemy z nich korzystać niezależnie od tego, czy jesteśmy w domu, w parku czy kawiarni. Przeglądanie stron internetowych z ich wykorzystaniem jest coraz powszechniejszym zjawiskiem, nikogo nie zaskakuje już fakt, że nowy wpis na blogu przeczytałeś na swoim smartfonie, a buty kupiłeś w e-sklepie, korzystając ze swojego tabletu. Co to oznacza? Konieczność posiadania strony responsywnej, czyli…?

Strona dla współczesnego użytkownika

Strona responsywna to taka, która jest dostosowana do wyświetlania na urządzeniach mobilnych w takiej formie, aby treści na niej zamieszczone były w pełni czytelne dla odbiorcy, wszystkie elementy widoczne, natomiast nawigacja strony intuicyjna. Jej brak jest swego rodzaju stawianiem oporu na wymuszone przez współczesnych użytkowników Internetu zmiany. Strona responsywna pozwala im na przeglądanie stron internetowych na tabletach i smartfonach bez problemów z ich przewijaniem, bez niewidocznych elementów strony czy też utrudnień związanych z odczytywaniem treści.

Korzystnie dla Ciebie i Twoich użytkowników

Posiadanie strony responsywnej zapewnia Ci dużą przewagę nad konkurencją. Jest ona przejrzysta oraz czytelna na wszystkich urządzeniach mobilnych, dzięki niej dotrzesz do szerszego grona swoich potencjalnych klientów. Ponadto, jest atrakcyjna dla wyszukiwarki Google, ma wpływ na Twoją widoczność w sieci. Brak takiej strony stanowi niewątpliwie zielone światło dla konkurencji, która ją ma i dostrzega, a przy okazji skutecznie wykorzystuje.

Sprawdź, czy Twoja strona jest responsywna

Skontaktuj się i dołącz do grona zadowolonych klientów

Kontakt

 

PHU FIT
Toruńska 95, Włocławek

biuro@fit-design.pl
660 43 25 20
602 72 73 74

 

 

 

 

Darmowa wycena

Wypełnij formularz
My zaproponujemy rozwiązanie

Darmowa wycena

Wypełnij formularz
My zaproponujemy rozwiązanie

Kontakt

PHU FIT
Przedmiejska 5, Włocławek

biuro@fit-design.pl
660 43 25 20
602 72 73 74