Strona internetowa ma znaczenie

Zaczynamy od poznania i zrozumienia Twojego biznesu

Czy wiesz że...

Prawie 80% nowych klientów zainteresowanych towarem, usługą czy kontrahentem rozpoczyna swoje poszukiwania od Internetu. Co znajdą na stronie internetowej Twojej firmy? Czy zachęci ich ona do dalszego kontaktu i nawiązania współpracy / zakupu?

Zobacz nasze projektyWyceń własną stronę

Jak stworzyć własną stronę internetową?

Naprawdę nie musisz się zastanawiać, jak zabrać się do stworzenia Swojej strony internetowej, to właśnie my jesteśmy od tego .

Przywiązujemy ogromną wagę do zrozumienia Państwa potrzeb i oczekiwań, aby w efekcie końcowym projekt realizował założenia i cele biznesowe.
Każdą realizację rozpoczynamy od indywidualnej , bezpłatnej konsultacji, gdzie dokładnie ustalamy założenia projektu i zakres prac.
Dokładnie poznajemy profil działania firmy, wspólnie ustalamy co klient chce wyeksponować na swojej stronie internetowej.

Zrozumienie Twojego biznesu

Przywiązujemy ogromną wagę do zrozumienia Twoich potrzeb i oczekiwań. Strona internetowa ma realizować założenia i cele biznesowe – bez ich poznania, nie jest to możliwe.
Każdą realizację rozpoczynamy od indywidualnej , bezpłatnej konsultacji, gdzie dokładnie ustalamy założenia projektu i zakres prac.
Dokładnie poznajemy profil działania firmy, wspólnie ustalamy co chcesz wyeksponować na swojej stronie internetowej, jakie są jej cele strategiczne i operacyjne.

Wycena i akceptacja

Gdy już uda nam się zdobyte informacje przełożyć na konkretne zadania na etapach designu i programowania strony, przedstawiamy Ci ofertę. Zawiera ona wszystko to, co ustaliliśmy wspólnie wraz z propozycją konkretnych rozwiązań technicznych oraz precyzyjną wyceną.
Dzięki rzetelnemu podejściu do pierwszych dwóch etapów, przy współpracy z FIT Design masz pewność, że Twoja strona internetowa będzie kosztować dokładnie tyle, ile ustaliliśmy oraz, że otrzymasz wszystkie funkcjonalności, których potrzebujesz.

Realizacja projektu

Przystąpienie do realizacji projektu to dla nas masa pracy: analizujemy rynek, planujemy architekturę informacji, dbamy o odpowiednie doświadczenie użytkownika (UX), tworzymy treści, graficy projektują, a programiści – kodują stronę.
Co ważne, etap ten nie wymaga Twojego zaangażowania – my zajmujemy się wszystkim. Do Ciebie trafia zaś…

Gotowy projekt

W ustalonym terminie spotykamy się, by zaprezentować i omówić projekt. Dlaczego nie wystarczy podesłać go mailem? Bo wspólne spojrzenie na projekt pozwala ocenić go lepiej niż tylko prosty mail. Nie umykają nam dzięki temu ledwo uchwytne pierwsze wrażenia, dzięki czemu finalny projekt jest po prostu lepszy.

Wdrożenie strony internetowej

Gdy wspólnie dojdziemy do wniosku, że wszystkie założenia projektu zostały spełnione, testujemy stronę i usuwamy ewentualne błędy. Następuje rozliczenie projektu, a strona internetowa zostaje przeniesiona pod docelowy adres i… zaczyna pracę na rzecz Twojej firmy.

Jesteś ciekaw wykonania?

Gotowy na działanie?

Dlaczego warto zrobić stronę internetową z nami?

  • Nic nas nie zaskoczy – w ciągu ostatnich trzech lat zrealizowaliśmy z powodzeniem blisko 200 projektów
  • Optymalnie zaplanujemy architekturę informacji na Twojej stronie internetowej , tak aby twojemu klientowi było na niej „wygodnie”
  • Zadbamy o wyjątkowy, wyróżniający się na tle konkurencji projekt graficzny
  • Idealnie dobierzemy hasła i slogany, które przykują uwagę. Stworzymy treści które „ rozniecą ” chęć zakupu Twoich towarów i usług.
  • Wykonamy profesjonalną sesję fotograficzną firmy, zespołu, produktów
  • Nie musisz wiedzieć dokładnie, czego potrzebujesz – pomożemy Ci to ustalić i sami zaproponujemy najlepsze rozwiązania.

Kontakt

 

PHU FIT
Polna 63, Włocławek

biuro@fit-design.pl
660 43 25 20
602 72 73 74

 

 

 

 

Formularz

Formularz

Kontakt

PHU FIT
Przedmiejska 5, Włocławek

biuro@fit-design.pl
660 43 25 20
602 72 73 74