Zbudujemy Twój wizerunek

Wyobraź sobie, że jesteś zmuszony szybko znaleźć jakąś usługę lub produkt. Wpisujesz frazy w wyszukiwarkę i zaczynasz wybierać… Z pewnością przejrzysz kilka stron zanim trafisz na tą odpowiednią. Zastanawiałeś się kiedyś co wpływa na Twój wybór? Profesjonalna grafika, odpowiednie treści a może funkcjonalność strony ?

Ta krótka historia obrazuje zachowania każdego z nas, w tym Twoich Klientów. Dlatego bardzo ważne jest, żeby odróżnić się od konkurencji i pomóc klientom w dokonaniu właściwego wyboru.

Świadomie i odpowiedzialnie buduj wizerunek Twojej firmy w internecie

Nie wiesz jak?

Chętnie Tobie w tym pomożemy. Stworzymy unikalne treści, zaprojektujemy nowoczesny wygląd, który wyróżni Cię na tle Twojej branży. Dostosujemy stronę do urządzeń mobilnych aby Twoi klienci mogli wygodnie z niej korzystać zarówno na tabletach jak i smartfonach.

Dlaczego my?

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie z pełnym zaangażowaniem. Zależy nam na Kliencie, jego stronie i efekcie końcowym.

Nagrodą dla nas jest efektywna strona i zadowolenie Klienta. Odbieramy telefony, niemalże zawsze, ewentualnie oddzwaniamy w najkrótszym możliwym czasie. Po zakończeniu projektu możesz liczyć na naszą pomoc i wsparcie techniczne.

Jak działamy?

Praca zespołowa to sekret sukcesu

Zanim rozpoczniemy pracę nad Twoją stroną musimy poznać dokładnie Ciebie, Twoją firmę i profil jej działania. Będziemy zadawać mnóstwo pytań, oraz oczekujemy współpracy z Twojej strony. Pamiętaj że budujemy Twój wizerunek a proces tworzenia to gra zespołowa, w dużym stopniu to Ty zdecydujesz jak będzie wyglądać i funkcjonować. To Ty wiesz najwięcej o swoich klientach, firmie, wartościach, celach i wizji.

Najlepszy klient

Najlepszy Klient to taki, który został zarekomendowany przez innego zadowolonego Klienta. Ponad 80% naszych realizacji pochodzi właśnie od naszych zadowolonych klientów rekomendacji.

Na koniec a może na początek?

Jak widzisz, jest wiele aspektów które musisz wziąć pod uwagę chcąc zbudować swój właściwy, profesjonalny wizerunek. Dlatego dobrze jest mieć wsparcie.

Wspólnie stworzymy coś wyjątkowego!

Nasi klienci

Opinie klientów

 • Mogę z całą odpowiedzialnością i świadomością profesjonalizmu polecić usługi firmy FIT Design. Należy podkreślić dobry kontakt przy wykonywaniu projektu, szybkie i prawidłowe reagowanie na zlecane zmiany i modyfikacje strony internetowej. To ważne podkreślenia, bo dzisiaj to nie częsta prawidłowość w kontaktach z firmami z branży web. Przy jasnym określeniu swoich potrzeb i tego co oczekujemy od naszej strony, firma FIT Design wykonuje zlecone zadanie zgodnie z naszą wizją. A dla tych co nie mają sprecyzowanych swoich potrzeb w ciągu kilku spotkań z pracownikami firmy znajdziecie swoją kreację i dobrze dopasujecie ja dla swojego stylu, branży czy wizji rozwoju swojej firmy. Bardzo polecam zlecenie im budowę swojego wizerunku w sieci.

  Tomasz Dziedzic – Trikke Poland
 • Z cała odpowiedzialnością mogę polecić firmę Fit-Design jako wykonawcę strony internetowej mojego Zakładu Pogrzebowego Credo.
  Sprawna i rzetelne obsługa pozwoliła mi przejść szybko przez cały proces tworzenia strony.

  Ireneusz Konecko, prezes zarządu
 • Chcielibyśmy podziękować za wieloletnią i rzetelną współpracę. Z pełnym przekonaniem możemy polecić usługi firmy FIT, jako godnego zaufania i solidnego partnera w biznesie.

  Agnieszka Celmer, właściciel firmy jubilerskiej
 • Z ogromną przyjemnością polecam i rekomenduję usługi FIT Design. To znakomity, profesjonalny zespół dbający o jakość, estetykę i terminowość swojej pracy. Indywidualne podejście do klienta, rzeczowe doradztwo i świetny serwis po wykonaniu usługi, to elementy które robią znakomite wrażenie, a współpraca przebiega niezwykle sprawnie i profesjonalnie. Szczerze i gorąco polecam.

  Paweł Seroczyński, właściciel Citizen of the World
 • Kiedy spotkaliśmy się po raz pierwszy już po chwili wiedziałem, że dobrze trafiłem.
  Każda nasza myśl została później uwidoczniona na naszej stronie.

  Wojciech Prokopowicz, prezes WKB Maratończyk

Kontakt

PHU FIT
Makowe Łąki 8, Szpetal Górny

biuro@fit-design.pl
660 43 25 20
602 72 73 74

 

Formularz

Nowe pole

Formularz

Zgoda na przetwarzanie danych

Kontakt

PHU FIT
Przedmiejska 5, Włocławek

biuro@fit-design.pl
660 43 25 20
602 72 73 74