Funkcjonalny sklep internetowy

Sprzedaż internetowa staje się coraz bardziej popularna, a nawyki zakupowe nas wszystkich zmieniają się z dnia na dzień. Klienci coraz bardziej doceniają czas i wygodę, nikogo nie dziwi więc fakt, że zakupy robimy przez internet na swoim telefonie. Zmieniające się trendy i potrzeby konsumentów powodują coraz większy wzrost e-commerce.

Wykonamy dla Ciebie nowoczesny, prosty w obsłudze sklep internetowy.

PortfolioNapisz do nas

Jak działamy?

Responsywna strona internetowa

Indywidualny projekt graficzny

Intuicyjny panel administracyjny

Wsparcie techniczne

Twój sklep powinien być właściwie zaprojektowany dla specyfiki branży, Twoich preferencji ale przede wszystkim musi być intuicyjny i przyjazny w obsłudze. Prowadzenie sklepu internetowego niesie wiele korzyści, działa 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, ma nieograniczone możliwości czasowe i terytorialne.

CMS – to system zarządzania treścią, dzięki któremu będziesz mógł własnoręcznie edytować zawartość swojego klepu nie posiadając wiedzy informatycznej. W prosty, intuicyjny sposób możesz dodawać, modyfikować lub usuwać teksty, grafiki czy fotografie w Twojej sklepie.

Wszystkie wykonane przez nas strony internetowe programowane są zgodnie z technologią RWD (Responsive Web Design), aby wygląd i układ dopasowywał się do ekranu, na którym są wyświetlane.

Po zakończeniu prac nad projektem możesz liczyć na sprawną i szybką pomoc techniczną.

Wykonamy dla Ciebie sklep internetowy jakiego potrzebujesz

Wykorzystaj potencjał i nowe technologie do rozwoju Twojego biznesu.

Zadzwoń lub napisz. Przedstawimy Ci szczegóły oferty

Opinie klientów

 • Mogę z całą odpowiedzialnością i świadomością profesjonalizmu polecić usługi firmy FIT Design. Należy podkreślić dobry kontakt przy wykonywaniu projektu, szybkie i prawidłowe reagowanie na zlecane zmiany i modyfikacje strony internetowej. To ważne podkreślenia, bo dzisiaj to nie częsta prawidłowość w kontaktach z firmami z branży web. Przy jasnym określeniu swoich potrzeb i tego co oczekujemy od naszej strony, firma FIT Design wykonuje zlecone zadanie zgodnie z naszą wizją. A dla tych co nie mają sprecyzowanych swoich potrzeb w ciągu kilku spotkań z pracownikami firmy znajdziecie swoją kreację i dobrze dopasujecie ja dla swojego stylu, branży czy wizji rozwoju swojej firmy. Bardzo polecam zlecenie im budowę swojego wizerunku w sieci.

  Tomasz Dziedzic – Trikke Poland
 • Z cała odpowiedzialnością mogę polecić firmę Fit-Design jako wykonawcę strony internetowej mojego Zakładu Pogrzebowego Credo.
  Sprawna i rzetelne obsługa pozwoliła mi przejść szybko przez cały proces tworzenia strony.

  Ireneusz Konecko, prezes zarządu
 • Chcielibyśmy podziękować za wieloletnią i rzetelną współpracę. Z pełnym przekonaniem możemy polecić usługi firmy FIT, jako godnego zaufania i solidnego partnera w biznesie.

  Agnieszka Celmer, właściciel firmy jubilerskiej
 • Z ogromną przyjemnością polecam i rekomenduję usługi FIT Design. To znakomity, profesjonalny zespół dbający o jakość, estetykę i terminowość swojej pracy. Indywidualne podejście do klienta, rzeczowe doradztwo i świetny serwis po wykonaniu usługi, to elementy które robią znakomite wrażenie, a współpraca przebiega niezwykle sprawnie i profesjonalnie. Szczerze i gorąco polecam.

  Paweł Seroczyński, właściciel Citizen of the World
 • Kiedy spotkaliśmy się po raz pierwszy już po chwili wiedziałem, że dobrze trafiłem.
  Każda nasza myśl została później uwidoczniona na naszej stronie.

  Wojciech Prokopowicz, prezes WKB Maratończyk

Kontakt

PHU FIT
Makowe Łąki 8, Szpetal Górny

biuro@fit-design.pl
660 43 25 20
602 72 73 74

 

Formularz

Nowe pole

Formularz

Zgoda na przetwarzanie danych

Kontakt

PHU FIT
Przedmiejska 5, Włocławek

biuro@fit-design.pl
660 43 25 20
602 72 73 74