Nasi klienci

Zadowolony klient to najlepszy ambasador Twojej marki

Pracując dla Was zwracamy uwagę nie tylko na aktualne trendy, nowoczesny wygląd czy funkcjonalność strony.
Sprawna komunikacja, właściwe relacje i poważne podejście do spraw klienta to prawdziwy sekret udanej i długofalowej współpracy.

Kontakt na Fit Design dostałam z polecenia. Szukałam firmy, która nie tylko jest rzetelna i pfofesjonalna w tworzeniu stron i sklepów internetowych, ale też ma dużo cierpliwości i doświadczenie z wymagającym klientem. Wysłuchanie moich potrzeb, oczekiwań, a w odpowiedzi sugestie, podpowiedzi, doradztwo, doskonały kontakt, wręcz natychmiastowa reakcja na prośby o poprawki...wszystko to otrzymałam (i nadal otrzymuję) od Karoliny i Darka podpisując umowę z Fit Design.

Katarzyna Lenartowska

Wiceprezes
Logo

Powierzenie wykonania strony firmie Fit Design to była dobra decyzja. Profesjonalizm, pełna dyspozycyjność, szybkość działania p. Karoliny to - poza pełną satysfakcją z wykonanej strony - niewątpliwe zalety tej miłej współpracy.

Robert Karczewski

Karolina Celmer

Właściciele
Logo

Z satysfakcją rekomenduję firmę Fit Desing jako rzetelną i wiarygodną. Pragnę podkreślić duże zangażowanie i profesjonalizm firmy. Efekty współpracy spełniają wszystkie moje oczekiwania zarówno w wykonaniu , podejściu do Klienta oraz znajomości rynku.
Moje pozytywne doświadczenie pozwala polecić usługi firmy Fit Desing jej przyszłym klientom.

Edyta Sławianowska

Właściciel
Logo

Jestem zachwycona współpraca z Fit-design, a w szczególności z Karoliną. Pełen profesjonalizm, szybkość reakcji, zrozumienie potrzeb. Efekt jest taki, że strona mojej firmy jest nie tylko atrakcyjna wizualnie i funkcjonalnie, ale responsywna i dostosowana do aktualnych wymogów. Moja Mama, kobieta nowoczesna mówi, że po obejrzeniu strony, aż chce się uczyć języków obcych i zwiedzać Świat! Koleżanki prowadzące Szkoły Językowe w innych miastach, podziwiają stronę i pozytywnie zazdroszczą. Dziękuję i polecam Karolinę i Fit Design z całego serca.

Anna Hawrasz-Modrzejewska

Właściciel
Logo

Cierpliwi, dyspozycyjni pomysłowi, profesjonalni - to cechy zespołu Fit-Design. Współpraca bardzo owocna! Wszystkie nasze uwagi i sugestie szybko znajdowały odzwierciedlenie w konkretnych efektach. Na uznanie zasługuje fakt, iż nadal reagują na każdą wątpliwość oraz odpowiadają na każde pytanie. Jesteśmy zadowoleni, a nie ukrywam... nie jesteśmy łatwymi klientami:) Właśnie dlatego polecamy Fit-Design każdemu wahającemu się. Ogromne podziękowania dla całego teamu!

Katarzyna Bettin

Logo

FIT DESIGN to znakomita firma, dzięki której moja Klinika ma doskonałą stronę internetową, która wyróżnia nas pośród konkurencji. Jestem bardzo zadowolona i cieszę się na dalszą współpracę:)

Nina Inga Smusz

Właściciel
Logo

Po podjęciu decyzji o odświeżeniu naszej strony internetowej przyszedł czas na znalezienie rzetelnej firmy świadczącej profesjonalne usługi. Na Fit-Design natknęliśmy się przez przypadek. Po krótkiej rozmowie wiedzieliśmy, że nie musimy już więcej szukać. Współpraca przebiegała bardzo sprawnie, a wszelkie uwagi były rozpatrywane szybko i dokładnie. Wygląd strony został dopasowany do naszych potrzeb wiernie dbając o oddanie wartości, którymi kieruje się nasza firma. Efekt końcowy nadal cieszy zarówno oko jak i serce.

Paweł Benedykciński

Właściciel
Logo

Miałem do czynienia z wieloma firmami z tej branży, ale nikt do tej pory nie obsłużył nas tak kompleksowo. Oceniam pracę na „5”.

Krzysztof Grządziel

Właściciel
Logo

Miałam bardzo duże wymagania, jeśli chodzi o szatę graficzną, treści oraz funkcjonalność nowej strony internetowej. Firma Fit-Design wykonała dla nas nowoczesną stronę, doradzała i dobierała profesjonalne zdjęcia, która zawsze zwiększają atrakcyjność każdej oferty. Współpracę i realizację oceniam na 5+.

Marlena Korpalska

Prezes
Logo

Na początku nie wierzyłem, że uda nam się zrobić tą stronę po mojej myśli, ale w trakcie okazało się, że współpraca podczas prac nad projektem i wygląd strony przerósł moje oczekiwania... Świetna komunikacja, szybka reakcja na zmiany i uzupełnienia, rzeczowe doradztwo. Jestem bardzo zadowolony i szczerze polecam firmę FIT DESIGN.

Paweł Nierychlewski

Właściciel
Logo

Tak naprawdę, dziś "wszyscy" potrafią zrobić stronę internetową, tak jak każdy może okleić samochód, ale jak to jest zrobione... Firma FIT DESIGN mocno wyprzedza konkurecję pod wieloma względami, najlepiej sprawdzić to samemu. Z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że to dobry partner do współpracy - na pewno się nie zawiedziesz: pełne zaufanie co do realizacji oraz serwisu.

Arkadiusz Miller

Właściciel
Logo

Polskie koła światowego stowarzyszenia Rotary istnieją w ponad 30 miastach kraju, lecz brakowało go we Włocławku. Stworzyliśmy je półtora roku temu: wszyscy, którzy chcą charytatywnie pomagać naszej lokalnej społeczności i pomagać się jej rozwijać. W ślad za działaniem musi iść informacja. Opiekę nad naszym e-marketingiem powierzyliśmy z zaufaniem firmie FIT DESIGN. Nie tylko stworzyli nowoczesną stronę internetową stowarzyszenia inwestując w nią mnóstwo własnych pomysłów, ale cały czas dbają o to, żeby aktualna informacja o naszej charytatywnych działaniach docierała do ogółu internautów. Wielkie dzięki.

Elżbieta Dynarska

Prezydent klubu Włocławek
Logo

W związku ze zmianą strony internetowej , szaty graficznej i logo mojego zakładu zwróciłem się o pomoc w aranżacji w/w do lokalnych specjalistów z firmy Fit Design. Współpraca na każdym poziomie układała się wzorowo. Uzyskałem ogromne wsparcie przy realizacji moich pomysłów i wspaniały projekt końcowy. Mimo wielu zmian w trakcie realizacji mogłem liczyć na fachową poradę, garść pomysłów i ponadstandardową uprzejmość. Mam doświadczenie przy podobnych zleceniach w innych firmach i przeważnie byłem niezadowolony z jakości usług. Tu było inaczej i dlatego jestem wdzięczny że wszystko poszło tak szybko i gładko. Bardzo dziękuję Pani Karolinie za cierpliwość, a Panu Dariuszowi za wspaniałe pomysły i zdjęcia. Życzę dalszych sukcesów i dynamicznego rozwoju Państwa Firmy.

Wiesław Budziejko

Właściciel
Logo

Dziękujemy! Dzięki FIT Design nasz DOM dla DZIECI ma stronę o której dotąd tylko marzyliśmy. Dziękujemy za okazaną serdeczność, profesjonalizm i zaangażowanie.

Dorota Wilczura

Dyrektor
Logo

Konkretne podejście, szybka i sprawna komunikacja. Tworząc stronę internetową Stowarzyszenia Centrum Nauki i Biznesu mogliśmy w pełni zdać się na doświadczenie i profesjonalizm firmy Fit Design. Po zakończeniu projektu stwierdzam, iż dokonaliśmy właściwego wyboru.

Ewa Śmigielska

Prezes stowarzyszenia
Logo

Niejednokrotnie współpracowałem z firmami z branży IT, jednak prawdziwe oblicze firmy poznaje się po zakonczeniu realizacji. To co wyróżnia zespół FIT DESIGN to szybka reakcja na nasze potrzeby.

Wiesław Rzadkowolski

Prezes zarządu/Właściciel
Logo

Jeżeli planujesz stworzyć nową stronę WWW lub modyfikację dotychczasowej polecam Fit Design. Przekaż wykonawcy swoją koncepcję, a szczegóły pozostaw profesjonalistom. Satysfakcja pewna.

Stanisław Chmielewski

Prezes zarządu/Właściciel
Logo

Każdemu, kto szuka wykonawcy strony WWW serdecznie polecam! W skrócie: profesjonalnie i rzeczowo - tak oceniam współpracę z Fit Design. Proszę samemu spojrzeć: wiksbud.pl

Zbigniew Sieradzki

Prokurent
Logo

Nie sądziłem, że chcąc stworzyć stronę internetową trzeba wziąć pod uwagę tyle aspektów. Na szczęście zespół Fit Design przeprowadził nas przez ten proces wzorcowo. Polecam usługi z pełnym przekonaniem

Marian Kalociński

Właściciel
Logo

Chciałabym podziękować za wieloletnią i rzetelną współpracę. Z pełnym przekonaniem mogę polecić usługi firmy FIT Design, jako godnego zaufania i solidnego partnera w biznesie.

Agnieszka Celmer

Właściciel
Logo

Mogę z całą odpowiedzialnością i świadomością profesjonalizmu polecić usługi firmy FIT Design. Należy podkreślić dobry kontakt przy wykonywaniu projektu, szybkie i prawidłowe reagowanie na zlecane zmiany i modyfikacje strony internetowej. To ważne podkreślenia, bo dzisiaj to nie częsta prawidłowość w kontaktach z firmami z branży web. Przy jasnym określeniu swoich potrzeb i tego co oczekujemy od naszej strony, firma FIT Design wykonuje zlecone zadanie zgodnie z naszą wizją. A dla tych co nie mają sprecyzowanych swoich potrzeb w ciągu kilku spotkań z pracownikami firmy znajdziecie swoją kreację i dobrze dopasujecie ja dla swojego stylu, branży czy wizji rozwoju swojej firmy. Bardzo polecam zlecenie im budowę swojego wizerunku w sieci.

Tomasz Dziedzic

Logo

Posiadałem juz stronę internetową, przekonany, że jest dobra i spełnia nasze wymagania. Dopiero po spotkaniu i konsultacji z Fit-Design dostrzegłem, ile możliwości daje niby podobne narzędzie i jak ważne jest po stronie naszych odbiorców, aby nasza wizytówka korespondowała ze wszystkimi medialnymi urządzeniami XXI wieku. Zaufałem, a potem czekałem aż nasz wspólny produkt zostanie uszyty na miarę mojego zespołu. Polecam w 100%

Grzegorz Walczak

Wokalista
Logo

FIT DESIGN znaczy perfekcja w pełnym tego słowa znaczeniu,szybka i profesjonalna obsługa z którą miałem wielką przyjemność współpracować.Serdecznie polecam.

Piotr Ostrowski

Właściciel
Logo

Z cała odpowiedzialnością mogę polecić firmę Fit-Design jako wykonawcę strony internetowej mojego Zakładu Pogrzebowego Credo. Sprawna i rzetelne obsługa pozwoliła mi przejść szybko przez cały proces tworzenia strony.

Ireneusz Koniecko

Właściciel
Logo

Z ogromną przyjemnością polecam i rekomenduję usługi FIT Design. To znakomity, profesjonalny zespół dbający o jakość, estetykę i terminowość swojej pracy. Indywidualne podejście do klienta, rzeczowe doradztwo i świetny serwis po wykonaniu usługi, to elementy które robią znakomite wrażenie, a współpraca przebiega niezwykle sprawnie i profesjonalnie. Szczerze i gorąco polecam.

Paweł Seroczyński

Właściciel
Logo

Nasi klienci są niesamowici - więc jak, dołączasz się?

Kontakt

 

PHU FIT
Toruńska 95, Włocławek

biuro@fit-design.pl
660 43 25 20
602 72 73 74

 

 

 

 

Darmowa wycena

Wypełnij formularz
My zaproponujemy rozwiązanie

Darmowa wycena

Wypełnij formularz
My zaproponujemy rozwiązanie

Kontakt

PHU FIT
Przedmiejska 5, Włocławek

biuro@fit-design.pl
660 43 25 20
602 72 73 74