Nasi klienci

Każdemu, kto szuka wykonawcy strony WWW serdecznie polecam! W skrócie: profesjonalnie i rzeczowo - tak oceniam współpracę z Fit Design. Proszę samemu spojrzeć: wiksbud.pl

Zbigniew Sieradzki

Logo

Nie sądziłem, że chcąc stworzyć stronę internetową trzeba wziąć pod uwagę tyle aspektów. Na szczęście zespół Fit Design przeprowadził nas przez ten proces wzorcowo. Polecam usługi z pełnym przekonaniem

Marian Kalociński

Logo

Chcielibyśmy podziękować za wieloletnią i rzetelną współpracę. Z pełnym przekonaniem możemy polecić usługi firmy FIT, jako godnego zaufania i solidnego partnera w biznesie.

Agnieszka Celmer

Mogę z całą odpowiedzialnością i świadomością profesjonalizmu polecić usługi firmy FIT Design. Należy podkreślić dobry kontakt przy wykonywaniu projektu, szybkie i prawidłowe reagowanie na zlecane zmiany i modyfikacje strony internetowej. To ważne podkreślenia, bo dzisiaj to nie częsta prawidłowość w kontaktach z firmami z branży web. Przy jasnym określeniu swoich potrzeb i tego co oczekujemy od naszej strony, firma FIT Design wykonuje zlecone zadanie zgodnie z naszą wizją. A dla tych co nie mają sprecyzowanych swoich potrzeb w ciągu kilku spotkań z pracownikami firmy znajdziecie swoją kreację i dobrze dopasujecie ja dla swojego stylu, branży czy wizji rozwoju swojej firmy. Bardzo polecam zlecenie im budowę swojego wizerunku w sieci.

Tomasz Dziedzic

Logo

Posiadałem juz stronę internetową, przekonany, że jest dobra i spełnia nasze wymagania. Dopiero po spotkaniu i konsultacji z Fit-Design dostrzegłem, ile możliwości daje niby podobne narzędzie i jak ważne jest po stronie naszych odbiorców, aby nasza wizytówka korespondowała ze wszystkimi medialnymi urządzeniami XXI wieku. Zaufałem, a potem czekałem aż nasz wspólny produkt zostanie uszyty na miarę mojego zespołu. Polecam w 100%

Grzegorz Walczak

Logo

Z cała odpowiedzialnością mogę polecić firmę Fit-Design jako wykonawcę strony internetowej mojego Zakładu Pogrzebowego Credo. Sprawna i rzetelne obsługa pozwoliła mi przejść szybko przez cały proces tworzenia strony.

Ireneusz Koniecko

Logo

Z ogromną przyjemnością polecam i rekomenduję usługi FIT Design. To znakomity, profesjonalny zespół dbający o jakość, estetykę i terminowość swojej pracy. Indywidualne podejście do klienta, rzeczowe doradztwo i świetny serwis po wykonaniu usługi, to elementy które robią znakomite wrażenie, a współpraca przebiega niezwykle sprawnie i profesjonalnie. Szczerze i gorąco polecam.

Paweł Seroczyński

Logo

Kiedy spotkaliśmy się po raz pierwszy już po chwili wiedziałem, że dobrze trafiłem. Każda nasza myśl została później uwidoczniona na naszej stronie.

Wojciech Prokopowicz

Logo

Nasi klienci są niesamowici - więc jak, dołączasz się?

Kontakt

PHU FIT
Makowe Łąki 8, Szpetal Górny

biuro@fit-design.pl
660 43 25 20
602 72 73 74

 

 

Formularz

Formularz

Kontakt

PHU FIT
Przedmiejska 5, Włocławek

biuro@fit-design.pl
660 43 25 20
602 72 73 74