Sklep internetowy – biznes XXI wieku

Człowiek handlem zajmuje się praktycznie od zawsze. Na przestrzeni wieków sposób sprzedaży dóbr materialnych znacznie się zmienił, pojawiły się nowe możliwości, większe udogodnienia zarówno dla sprzedawcy, jak też dla klienta. Coraz chętniej kupujemy, ale też sprzedajemy przez Internet. Dlaczego?

Lubimy wygodę

Bez wychodzenia z domu, o dowolnej porze dnia i nocy, z własnego salonu, z podróży, a nawet z innego kraju oraz kontynentu – kupować online możemy niezależnie od okoliczności. Wystarczy dostęp do Internetu i laptop bądź urządzenie mobilne.

Jesteśmy łowcami promocji

Coraz więcej klientów przekonuje się, że w sieci można kupować taniej. Możliwość porównywania cen różnych sprzedawców pozwala na wybór najlepszej oferty. Shopping internetowy to polowanie na promocje, pomimo iż nie zawsze jesteśmy tego w pełni świadomi.

Jeszcze więcej klientów

Mając sklep internetowy, otwieramy się na klientów nie tylko z regionu, ale również z całego kraju, a nawet świata. Docieramy do szerszej grupy docelowej, stajemy się bardziej rozpoznawalni i mamy większe możliwości budowania swojego wizerunku – media społecznościowe, blog firmowy, poradniki i mailing. Sklep stacjonarny stawia więcej ograniczeń, jesteśmy skoncentrowani tylko na klientach z naszego najbliższego otoczenia.

Szybki przepływ informacji

Potencjalny klient darzy większym zaufaniem drugiego klienta, niż sprzedawcę, przynajmniej na początku. Opinii o sklepie szuka w Internecie, przez pryzmat strony www ocenia daną firmę. Sklep internetowy jest zatem jednocześnie kanałem sprzedażowym i wizytówką marki.

Skontaktuj się i dołącz do grona zadowolonych klientów

Kontakt

 

PHU FIT
Toruńska 95, Włocławek

biuro@fit-design.pl
660 43 25 20
602 72 73 74

 

 

 

 

Darmowa wycena

Wypełnij formularz
My zaproponujemy rozwiązanie

Darmowa wycena

Wypełnij formularz
My zaproponujemy rozwiązanie

Kontakt

PHU FIT
Przedmiejska 5, Włocławek

biuro@fit-design.pl
660 43 25 20
602 72 73 74