Butik Halina, czyli jak lokalny biznes zmienia się w e-biznes dzięki FIT DESIGN?

Butik Halina to od lat świetnie radzący sobie lokalny sklep dla pań. Dzięki konsekwentnej strategii w mediach społecznościowych systematycznie rozszerza grono swoich klientów. Wraz z liczbą klientów obsługiwanych przez firmowy fanpage na Facebooku rośnie liczba wysyłek. Brzmi świetnie, jednak przychodzi moment na uporządkowanie systemu zakupów on-line.

Tak rodzi się e-biznes

Możliwość prezentowania kolekcji, szybkie odpowiedzi na firmowym koncie sklepu na Facebooku, cotygodniowe nowości i pomoc w doborze odpowiedniego towaru. Tak rodzi się sukces w mediach społecznościowych, który ze względu na wzrost zainteresowania wymaga nowych narzędzi.

Zadanie dla zespołu FIT DESIGN

Wszystkie nasze rozmowy z klientem sprowadzały się do jednego prostego hasła: czas na sklep on-line!

Moda kobieca to wymagający obszar działania. Sklep dla Butiku Halina musiał zachować swój styl i łatwość obsługi utrzymując jednocześnie wszystkie obecne standardy obowiązujące w branży e-commerce, takie jak: rejestracja konta, szybkie płatności on-line czy błyskawiczną komunikację mailową informującą o procesie zakupu.

Proces tworzenia e-sklepu

Opracowaliśmy spójną koncepcję sklepu, mając na uwadze takie aspekty jak przejrzystość, łatwość użytkowania oraz atrakcyjny design. Stworzyliśmy intuicyjny katalog z ofertą butiku, umożliwiający użytkownikom filtrowanie towaru wg czytelnych kategorii. Serwis stworzony jest w oparciu o technologie umożliwiające dalszy rozwój platformy sprzedażowej. Nie można było również zapomnieć o wsparciu w kontekście internetowej analityki, która niezbędna jest do prowadzenia skutecznych działań w sieci.

Współpraca zakończona sukcesem

Indywidualne podejście do klienta, profesjonalizm oraz zaangażowanie. Firma stworzyła mi sklep internetowy i udzieliła szkolenia instruktażowego. Działają bardzo sprawnie, wszelkie usterki usuwają od ręki. Kontakt wzorowy. Gorąco polecam! Odpowiedni ludzie na odpowiednich stanowiskach.

– Halina Salamon – właściciel Butiku Halina

Skontaktuj się. Wspólnie stworzymy coś wyjątkowego!

Kontakt

 

PHU FIT
Toruńska 95, Włocławek

biuro@fit-design.pl
660 43 25 20
602 72 73 74

 

 

 

 

Darmowa wycena

Wypełnij formularz
My zaproponujemy rozwiązanie

Darmowa wycena

Wypełnij formularz
My zaproponujemy rozwiązanie

Kontakt

PHU FIT
Przedmiejska 5, Włocławek

biuro@fit-design.pl
660 43 25 20
602 72 73 74