Dlaczego warto mieć stronę internetową?

Dlaczego warto mieć Stronę WWW

 

Internet jest nowoczesnym i najszybciej rozwijającym się medium informacyjnym na świecie, a powiększający się dostęp do niego powoduje, że coraz większe grono ludzi traktuje Internet jako pierwsze i główne źródło informacji, prezentowanych właśnie na stronach WWW.

Strona internetowa daje dostęp do ogromnej liczby użytkowników jednocześnie. Strony www dają możliwość dotarcia do nowych klientów i poprawiają komunikację z aktualnymi. Mogą przyczynić się do wzrostu obrotów oraz redukcji kosztów reklamy. Badania wśród polskich internautów pokazują, iż około 70% użytkowników postrzega firmę poprzez pryzmat strony internetowej. Idąc dalej ponad 87% ludzi mających dostęp do internetu poszukuje produktu, opinii bądź kontrahenta właśnie w internecie.

Poniżej kilka argumentów dlaczego Twój biznes potrzebuje strony WWW

Wizerunek – strona internetowa to wirtualna siedziba Twojej firmy, odpowiednio zaprojektowana, nowoczesna strona www nie tylko wspaniale prezentuje ofertę, ale również wiele mówi o firmie i jej podejściu do biznesu.

Zaufanie – wielokrotnie potwierdzono badaniami, że firmy posiadające strony internetowe postrzegane są jako bardziej wiarygodne, klienci mają do nich większe zaufanie i częściej decydują się na kontakt.

Prezentacja oferty – to jeden z najistotniejszych elementów strony internetowej, raz profesjonalnie wykonana oferta będzie skutecznie pracować o każdej porze dnia czy nocy, będzie niestrudzenie prezentować, to co chcesz przekazać swoim kluczowym klientom.

Globalny zasięg – strona internetowa jest dostępna dosłownie w każdym miejscu na ziemi, pod warunkiem że jest tam Internet. W zależności od tego jaki biznes prowadzisz, możesz docierać do nowych klientów w Polsce, Europie czy innych najdalszych zakątkach Świata.

Dostępność czasowa – w odróżnieniu od punktów stacjonarnych czy pracowników Twoja strona internetowa może pracować 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku. Nigdy nie świętuje, nie choruje i nie prosi o urlop.

Duża widoczność – posiadając stronę www masz możliwość jej promocji poprzez wszystkie dostępne media internetowe, takie jak Google, Facebook, Instagram, Allegro, Olx i wiele innych. Masz realny dostęp do milionów użytkowników każdego dnia.

Oszczędność czasu i pieniędzy – nowoczesna, rozważnie zaprojektowana strona internetowa to wirtualny asystent, który dokładnie zaprowadzi Twojego klienta, tam gdzie sobie tego życzysz. Potrafi wyręczyć Ciebie i Twoich pracowników. Wyobraź sobie, że zatrudniłeś pracownika, któremu zapłaciłeś raz, a on będzie pracował dla Ciebie przez lata.

Niski koszt reklamy – strona www w porównaniu z innymi Mediami to jedna z najtańszych form reklamy, w stosunku do możliwości jakie ze sobą niesie. Reklama internetowa daje też możliwość dokładnego monitorowania poniesionych wydatków i osiągniętych efektów.

Łatwa komunikacja – strona daje możliwość szybkiej i skutecznej komunikacji pomiędzy firmą, a jej klientem. Można zaimplementować na nią wiele skutecznych narzędzi, takich jak formularz, komunikatory, autorespondery i wiele innych.

I na koniec …

Konkurencja nie śpi – blisko 28 mln Polaków każdego dnia korzysta z Internetu, szuka produktów, opinii, firmy czy kontrahenta, więc pytanie jakie należałoby sobie zadać nie powinno brzmieć:

„Czy warto mieć stronę internetową, a raczej … Jak moja strona wypada na tle konkurencji?”

Skontaktuj się i dołącz do grona zadowolonych klientów

Kontakt

 

PHU FIT
Toruńska 95, Włocławek

biuro@fit-design.pl
660 43 25 20
602 72 73 74

 

 

 

 

Darmowa wycena

Wypełnij formularz
My zaproponujemy rozwiązanie

Darmowa wycena

Wypełnij formularz
My zaproponujemy rozwiązanie

Kontakt

PHU FIT
Przedmiejska 5, Włocławek

biuro@fit-design.pl
660 43 25 20
602 72 73 74