Indywidualna strona internetowa

Wygląd Twojej strony internetowej ma znaczenie…
…a pierwszego wrażenia nie da się zrobić dwa razy. W dobie Internetu strona to jedna z pierwszych rzeczy, na którą trafia Twój potencjalny klient. Warto zadbać, aby był to jeden z wielu przyszłych kontaktów, a nie ostatni.
Zadbaj o Twój wizerunek, zleć nam wykonanie nowej, profesjonalnej strony WWW.

PortfolioNapisz do nas

Jak działamy?

Responsywna strona internetowa

Indywidualny projekt graficzny

Intuicyjny panel administracyjny

Wsparcie techniczne

Responsywna strona internetowa

Indywidualny projekt graficzny

Intuicyjny panel administracyjny

Wsparcie techniczne

Przed rozpoczęciem prac nad projektem, ustalamy dokładnie cel powstania strony, jej klienta docelowego i najmocniejsze strony oferty. Na bazie tych informacji projektujemy architekturę treści i indywidualny projekt graficzny.

Wszystkie wykonane przez nas strony internetowe programowane są zgodnie z technologią RWD (Responsive Web Design), aby wygląd i układ dopasowywał się do ekranu, na którym są wyświetlane.

Każdy projekt posiada system zarządzania treścią CMS, dzięki któremu będziesz mógł własnoręcznie edytować zawartość swojej strony nie posiadając wiedzy informatycznej. W prosty, intuicyjny sposób możesz dodawać, modyfikować lub usuwać teksty, grafiki czy fotografie na Twojej stronie.

Po zakończeniu prac nad projektem możesz liczyć na sprawną i szybką pomoc techniczną. Znamy dokładnie uczucie bezsilności, gdy potrzebujesz szybko usunąć usterkę, a Twój programista nie odbiera i nie odpisuje tygodniami. Pomożemy na każdym etapie w kwestii modyfikacji Twojej strony.

Bądż zawsze krok przed konkurencją

Bez wzgledu na rodzaj działalności jaką prowadzisz, handel czy usługi, Twój biznes potrzebuje strony internetowej. Skontaktuj się, a my pomożemy Ci stworzyć coś wyjątkowego!

Zadzwoń lub napisz. Przedstawimy Ci szczegóły oferty

Kontakt

 

PHU FIT
Polna 63, Włocławek

biuro@fit-design.pl
660 43 25 20
602 72 73 74

 

 

 

 

Formularz

Formularz

Kontakt

PHU FIT
Przedmiejska 5, Włocławek

biuro@fit-design.pl
660 43 25 20
602 72 73 74