Indywidualna strona internetowa

Wygląd Twojej strony internetowej ma znaczenie…
…a pierwszego wrażenia nie da się zrobić dwa razy. W dobie Internetu strona to jedna z pierwszych rzeczy, na którą trafia Twój potencjalny klient. Warto zadbać, aby był to jeden z wielu przyszłych kontaktów, a nie ostatni.
Zadbaj o Twój wizerunek, zleć nam wykonanie nowej, profesjonalnej strony WWW.

PortfolioNapisz do nas

Jak działamy?

Responsywna strona internetowa

Indywidualny projekt graficzny

Intuicyjny panel administracyjny

Wsparcie techniczne

Przed rozpoczęciem prac nad projektem, ustalamy dokładnie cel powstania strony, jej klienta docelowego i najmocniejsze strony oferty. Na bazie tych informacji projektujemy architekturę treści i indywidualny projekt graficzny.

Wszystkie wykonane przez nas strony internetowe programowane są zgodnie z technologią RWD (Responsive Web Design), aby wygląd i układ dopasowywał się do ekranu, na którym są wyświetlane.

Każdy projekt posiada system zarządzania treścią CMS, dzięki któremu będziesz mógł własnoręcznie edytować zawartość swojej strony nie posiadając wiedzy informatycznej. W prosty, intuicyjny sposób możesz dodawać, modyfikować lub usuwać teksty, grafiki czy fotografie na Twojej stronie.

Po zakończeniu prac nad projektem możesz liczyć na sprawną i szybką pomoc techniczną. Znamy dokładnie uczucie bezsilności, gdy potrzebujesz szybko usunąć usterkę, a Twój programista nie odbiera i nie odpisuje tygodniami. Pomożemy na każdym etapie w kwestii modyfikacji Twojej strony.

Bądż zawsze krok przed konkurencją

Bez wzgledu na rodzaj działalności jaką prowadzisz, handel czy usługi, Twój biznes potrzebuje strony internetowej. Skontaktuj się, a my pomożemy Ci stworzyć coś wyjątkowego!

Zadzwoń lub napisz. Przedstawimy Ci szczegóły oferty

Opinie klientów

 • Mogę z całą odpowiedzialnością i świadomością profesjonalizmu polecić usługi firmy FIT Design. Należy podkreślić dobry kontakt przy wykonywaniu projektu, szybkie i prawidłowe reagowanie na zlecane zmiany i modyfikacje strony internetowej. To ważne podkreślenia, bo dzisiaj to nie częsta prawidłowość w kontaktach z firmami z branży web. Przy jasnym określeniu swoich potrzeb i tego co oczekujemy od naszej strony, firma FIT Design wykonuje zlecone zadanie zgodnie z naszą wizją. A dla tych co nie mają sprecyzowanych swoich potrzeb w ciągu kilku spotkań z pracownikami firmy znajdziecie swoją kreację i dobrze dopasujecie ja dla swojego stylu, branży czy wizji rozwoju swojej firmy. Bardzo polecam zlecenie im budowę swojego wizerunku w sieci.

  Tomasz Dziedzic – Trikke Poland
 • Z cała odpowiedzialnością mogę polecić firmę Fit-Design jako wykonawcę strony internetowej mojego Zakładu Pogrzebowego Credo.
  Sprawna i rzetelne obsługa pozwoliła mi przejść szybko przez cały proces tworzenia strony.

  Ireneusz Konecko, prezes zarządu
 • Chcielibyśmy podziękować za wieloletnią i rzetelną współpracę. Z pełnym przekonaniem możemy polecić usługi firmy FIT, jako godnego zaufania i solidnego partnera w biznesie.

  Agnieszka Celmer, właściciel firmy jubilerskiej
 • Z ogromną przyjemnością polecam i rekomenduję usługi FIT Design. To znakomity, profesjonalny zespół dbający o jakość, estetykę i terminowość swojej pracy. Indywidualne podejście do klienta, rzeczowe doradztwo i świetny serwis po wykonaniu usługi, to elementy które robią znakomite wrażenie, a współpraca przebiega niezwykle sprawnie i profesjonalnie. Szczerze i gorąco polecam.

  Paweł Seroczyński, właściciel Citizen of the World
 • Kiedy spotkaliśmy się po raz pierwszy już po chwili wiedziałem, że dobrze trafiłem.
  Każda nasza myśl została później uwidoczniona na naszej stronie.

  Wojciech Prokopowicz, prezes WKB Maratończyk

Kontakt

PHU FIT
Makowe Łąki 8, Szpetal Górny

biuro@fit-design.pl
660 43 25 20
602 72 73 74

 

Formularz

Nowe pole

Formularz

Zgoda na przetwarzanie danych

Kontakt

PHU FIT
Przedmiejska 5, Włocławek

biuro@fit-design.pl
660 43 25 20
602 72 73 74